Мало хто в це вірив, але головне свято бігу і скандинавської ходьби відбулось! Незважаючи на всі карантинні обмеження, організаторам вдалося 25 квітня провести такий масовий захід, як Київ Євро Марафон 2021. Тим більше приємно, що наша компанія в особі брендів Gabel та Uquip виступила в якості спонсорів і підтримала молодий і набираючий популярність вид спорту Скандинавська Ходьба.

Київ Євро Марафон. Старт-Фініш

 

Зміст:

1. Про захід

2. Про офіційні бренди-спонсори заходу

3. Про настрій

4. Про асортимент Gabel, представлений на Київ Євро Марафоні

5. Про учасників і результати і нагородження

6. Друзі і партнери

 

Про захід:

Київ Євро Марафон - це, мабуть, головний захід для бігунів, який вже вп'яте проводиться в столиці. Останні роки марафон розширив кількість дисциплін, і тепер в ньому беруть участь спортсмени із скандинавської ходьби, яка останнім часом з реабілітаційної терапії і загальнооздоровчого фітнесу переросла в справжній вид спорту зі своїми правилами, регламентами, і азартом до перемоги над суперниками і над самим собою. Реєстрацію пройшло більше 160-ти учасників на дистанції 5, 10 і 21 км по скандинавської ходьбі. Будучи офіційним постачальником палиць і аксесуарів для скандинавської ходьби італійського бренду Gabel, наша компанія із задоволенням прийняла пропозицію наших партнерів Клубу скандинавської ходьби Let's Go, підтримати спортсменів і любителів.

Учасники готуються до стартуGabel підтримує учасників Київ Євро Марафону

 

Про офіційні бренди-спонсори заходу:

Спонсорська підтримка Gabel та Uquip

Gabel: Маючи 75-річний досвід у виробництві лижних і трекінгових палиць, компанія Gabel стояла біля витоків популяризації скандинавської ходьби в Італії, і впевнено зайняла лідируючу позицію серед італійських виробників палок для скандинавської ходьби. Компанія тісно співпрацює з провідними італійськими організаціями в області здоров'я і фізичного розвитку людини, використовуючи цей досвід для проектування і виробництва своєї продукції. Компанія Gabel є автором спортивної програми Stride, що популяризує фізичні вправи з палицями на стику фітнесу та скандинавської ходьби. Палиці для трекінгу і скандинавської ходьби Gabel з технологією Snake Carbon по праву вважаються кращими карбоновими палицями. А остання розробка компанії Gabel E-Poles стала сучасним проривом в скандинавській ходьбі, дозволяючи фіксувати всі необхідні параметри під час тренувань і транслювати ці дані на смартфон. Компанія пишається тим, що її продукція виробляється в Італії.

Gabel 1956-2021

Uquip: Це молодий бренд відомого німецького виробника товарів для туризму та кемпінгу Scanfriends GmbH, який прагне донести до сучасної молоді ідею і настрій, про те що щоденні заняття спортом і активний відпочинок на природі - це легко, весело і круто. Be Unique - Be Uquip. Вирізняйся і самовиражайся, активно проводячи час. Активний відпочинок дає позитивні емоції і заряджає енергією. І дуже важливо, щоб екіпірування й аксесуари, які при цьому використовуються, ще більш посилювали позитивні враження, а не зіпсували їх. Саме тому товари під брендом Uquip - це завжди товари дуже високої якості і функціональності, якими приємно користуватися. Це і швидко сохнучі спортивні рушники в чохлах, і спортивні фляги з екологічно чистих матеріалів, і пляжні намети, які встановлюються в лічені секунди, і зручні кемпінгові меблі для повного релаксу, і звичайно ж суперлегкі меблі для туризму.

Be Unique - Be Uquip

Про настрій:

Всі синоптичні служби, і навіть наша улюблена yr.no , що ніколи не помиляється, прогнозували на 25 квітня дощ. Однак найбільшу стурбованість викликало те, що столиця перебувала в червоній карантинній зоні, та проведення будь-яких заходів було заборонено. Марафон неодноразово скасовувався, і лише за день до його початку була оголошена Постанова Головного державного санітарного лікаря України МОЗ, яка затвердила протиепідемічні заходи на час проведення масових спортивних заходів на відкритому повітрі. Постанова була прийнята завдяки зусиллям Громадської організації "Асоціація масового спорту". Відповідно погоді нічого не залишалося, як висвітлити Київ Євро Марафон сонячними променями, і підігнати вітерцем учасників до кращого результату. Через багато змін, внесених по ходу підготовки, виникали деякі непорозуміння з приводу розміщення спонсорських стендів, але до честі організаторів, всі проблеми були вирішені і захід проведено на  високому рівні.

Всі були у відмінному настрої

Не дивлячись те, що всі скучили за спілкуванням і масовими заходами, строгі карантинні заходи були дотримані, і учасники поставилися до цього з розумінням. З усього було видно, що учасники довго чекали на подію такого рівня, і добре підготувалися до змагань. Більшість учасників серйозно поставилися до заходу і були добре екіпіровані, що позитивно позначилося і на результатах. Ми бачили багато палиць і аксесуарів наших достойних конкурентів Leki, Vipole, Fizan, і були задоволені рівнем спорядження учасників, і тим, що ми можемо тепер запропонувати кращу альтернативу під брендом Gabel за доступною ціною.

 

Про асортимент Gabel, представлений на Київ Євро Марафоні:

Дізнавшись про майбутню подію, ми спішно попросили компанію Gabel відправити нам невеликий асортимент продукції для презентації бренду, оскільки основне замовлення на той момент перебувало у виробництві. До честі виробника, варто відзначити, що компанія Gabel оперативно відреагувала на наше прохання і вчасно організувала відправку зразків, що вселяє впевненість у подальшій плідній співпраці.

Флагманом асортименту компанії є модель Gabel Cobra Re-Volution. Ці палиці, виконані з карбону Snake Carbon, здатні витримати осьову навантаження до 150 кг. При цьому Gabel Cobra Re-Volution - одні з небагатьох складаних карбонових палиць, які можна помістити в невеликий рюкзак.

Gabel Cobra Re-Volution 3SСніжана Безега тестує новинку Gabel Cobra Re-Volution 3S

Gabel FX-75 - професійні палиці фіксованої довжини для спортсменів. Багаторазовий призер та чемпіон світу з скандинавської ходьбі Мелвін Олувагбемі (Melvin Oluwagbemi) використовував цю модель на декількох етапах чемпіонату світу. Gabel FX-75 World Champion Malvin - чемпіонські палиці, які здатні поліпшити фінішний час.

Gabel FX-75 WMCMelvin Oluwagbemi амбасадор Gabel

І звісно ж бестселер компанії Gabel, палиці з двадцятирічної історією і оновленим функціоналом Gabel Vario S-9.6. Незважаючи на доступну ціну, ця модель оснащена двоконтурним фіксатором секцій, виконана з кращого алюмінієвого сплаву Alu 7075-F56, і оснащена точно таким же ремінцем-рукавичкою, яким комплектуються преміальні серії палиць.

Gabel Vario S-9.6 JeansGabel Vario S-9.6 Fucsia

 

Про учасників і результати і нагородження:

Не дивлячись на значну перерву в стартах високого рівня, учасники змогли показати відмінні результати.*

 

На дистанції 5 км в загальному заліку серед чоловіків місця розподілились в наступному порядку:

1 місце - Ісаков Іван (позаклубний участник)

2 місце - Дмитро Данильчук (ONWF National club LET'S GO KYIV)

3 місце - Ярослав Ницак (Nordic Walking CEO Club)

 

На дистанції 5 км в загальному заліку серед жінок місця розподілились в наступному порядку:

1 місце - Олена Левченко (ONWF National club of Ukraine Let's Go)

2 місце - Лілія Бурлакова (ONWF National club LET'S GO KYIV)

3 місце - Інна Борецька (ONWF National club of Ukraine Let's Go)

 

На дистанції 10 км в загальному заліку серед чоловіків місця розподілились в наступному порядку:

1 місце - Олександр Марущак (SunWalkers)

2 місце - Сергій Щербак (Life Balance Club)

3 місце - Юрій Малий (Nike+ Run Club)

 

На дистанції 10 км в загальному заліку серед жінок місця розподілились в наступному порядку:

1 місце - Тетяна Назарова (ФСК Олімпійський)

2 місце - Людмила Кириченко (Let's go)

3 місце - Марина Бінчева (Позаклубний участник)

 

На дистанції 21 км в загальному заліку серед чоловіків місця розподілились в наступному порядку:

1 місце - Андрій Блануца (Running Club Scientist)

2 місце - Валерій Сбітнєв (LET'S GO)

3 місце - Юрій Коротєєв (SunWalkers)

 

На дистанції 21 км в загальному заліку серед жінок місця розподілились в наступному порядку:

1 місце - Людмила Філоненко (МК Харків)

2 місце - Алла Бєлова (ONWF National club of Ukraine Let's Go)

3 місце - Валентина Данилова (Позаклупний учасник)

 

Безумовно, учасники і призові місця ділилися також і за віковим цензом, тому наведений короткий перелік призерів далеко не повний і взятий з офіційного сайту організаторів. Просимо не ображатися якщо хтось не знайде тут свого прізвища, або прізвище буде невірно перекладене на українську мову. Напишіть - і Ми все виправимо і про Вас розповімо.

Призери отримали ціні подарунки від Gabel и Uquip

Призери отримали в подарунок спортивні рушники з мікрофібри Uquip Agility 40x90 cm Petrol та інші цінні подарунки, а переможці були нагороджені тренувальними палицями для скандинавської ходьби Gabel Vario S-9.6 Jeans.

 

Друзі і партнери:

Мы вдячні організаторам - Клубу скандинавської ходьби Let’s Go в особі Сніжани Безеги, яка і запросила нас взяти участь в цьому святі бігу і скандинавської ходьби. Багато одноклубників Сніжани взяли участь і зайняли призові місця, але не менш гідно себе показали і учасники інших клубів. Особливо приємно було зустріти наших партнерів і хороших знайомих - Катерину Сорокіну з київського Клубу скандинавьскої ходьби Life Happy, Сергія Щербака - співзасновника клубу Life Balance Club, Юрія Коротєєва (Sun Walkers Team), і познайомитися з багатьма активними по життю людьми, які популяризують скандинавську ходьбу і пропагують активний спосіб життя. Саме таких людей і такі заходи наша компанія завжди прагне підтримувати.

Промо Gabel и Uquip

* Дані по результатам на дистанціях приведені у відповідності з інформацією на офіційному сайті організаторів.

 

Автор огляду: Авдєєнко Дмитро