Так-так-так, Ви скажете, що виставка Active Expo Fest щороку займає все меншу площу, зменшується представництво компаній, і взагалі, - навіщо туди іти, якщо з року в рік одні й ті самі компанії представляють одну і ту саму продукцію. Якщо все це помножити на карантинні заходи і глобальну кризу, то виходить, що дійсно на виставці немає чого робити.

Проте, як мінімум одна нова компанія на виставці в перший раз представила свої товари і дуже прагнула отримати чесні відгуки і познайомитись з потенційними партнерами. Так, це ми без зайвої скромності про себе. Виставка відбулась 27-30 травня, і ми приймали участь.

Нас часто запитують, чи надійний стілець, чи стійкий штатив, чи далеко видно через підзорну трубу, чи зручний намет, і чи комфортний спальний мішок на дотик. Всі ці відповіді Ви мали змогу отримати на виставці. І якщо Ви не були – ми підготували для Вас Хіт-Парад товарів, які користувались на виставці попитом і найбільше привертали увагу відвідувачів.

 

1) Крісло-гойдалка розкладне Uquip Rocky

 

Рідко хто з відвідувачів міг пройти повз, щоб не зачепити хоча б пальцем це крісло, і не подивитись як воно гойдається. Звернувши увагу на зацікавлені погляди, ми пропонували присісти на крісло і поділитись враженнями. Дещо соромлячись, відвідувачі обережно сідали, побоюючись, що крісло може не витримати і перевернутись, згодом підлаштовували під себе нахил спинки, вмощувались зручніше і, певно уявляючи себе вже десь на природі, погойдувались і розслаблялись.

Відверто кажучи, не всі з першого погляду закохались в Uquip Rocky (люди різної висоти і комплекції не однаково комфортно можуть почувати себе в тому чи іншому кріслі), проте жоден з відвідувачів не зауважив, що це незручне, або ненадійне крісло. А коли дізнавались, що крісло за 15 секунд розбирається і складається в чохол в формі тубуса, зізнавались, що кращої альтернативи не зустрічали. Навіть крізь маску зрозуміло, що відвідувачі посміхались, сидячі в кріслі.

Нашою метою було перевірити надійність конструкції і заявлену витривалість у 120 кг. За 4 дні крісло протестували більше ніж пів сотні відвідувачів, серед яких були і цілком серйозні чоловіки з вагою до 140 кг. Крісло без жодних пошкоджень витримало всі 4 дні. Варто додати, що жодне з крісел Uquip не показало слабких місць під час тестування відвідувачами.

 

2) Стіл Uquip Variety

 

Ви скажете, що це звичайний стіл, схожий на багато інших. Але варто поглянути уважніше на відмінності і переваги цього стола. Перш за все відвідувачів приваблювало те, що стільниця стола гнучка, скручується в тубус і компактно укладається в циліндричний чохол. Все просто, але вкрай важливо. Переважна більшість столів складаються в плоский прямокутник і, таким чином, не завжди вміщуються в багажник авто, через те, що заважають колісні арки. Натомість навіть довша модель столу Uquip Variety L добре розміщається в багажнику більшості седанів, і, навіть, в компактному Daewoo Lanos стіл лягає по діагоналі, залишаючи досить місця для інших речей.

 

А скільки разів, купуючи стіл з регульованими ніжками, Ви стикались з тим, що без додаткових підпор на нерівній поверхні його надійно встановити неможна через те, що висота регулюється для пари ніжок разом, та й до того ж ніжки фіксуються лише в 2-х, або 3-х положеннях. Із столом Uquip Variety Ви позбавлені від подібної проблеми, оскільки кожна з ніжок має окреме незалежне плавне регулювання висоти.

Власне ці переваги й стали основним аргументом для придбання кількох таких столів відвідувачами виставки. Один зі столів був нашим робочим зразком для викладення і презентації товарів, виписування документів, розміщення рекламної продукції, і зі своїм завданням впорався відмінно.

 

3) Намет Wechsel Pathfinder UL

 

Цей намет завжди привертає увагу відвідувачів і викликає жваве обговорення. Після поверхневого захопленого огляду матеріалів відмінної якості, фурнітури і каркасу ЗАВЖДИ виникає два питання: чому модель така важка для одномісного намету і чому вона стільки коштує.

Почнемо з того, що даний намет відноситься до серії Unlimited, що об’єднує моделі з підвищеною міцністю і стійкістю для складних зимових походів та експедицій. В той час, як більшість одномісних наметів має каркас з однієї або двох дуг діаметром 7-8 мм, Wechsel Pathfinder UL має напівгеодезичну самонесучу конструкцію з трьох повнорозмірних дуг діаметром 9,5 мм, що перетинаються в трьох точках і мають шість точок опори. І що б не казали виробники наметів з більш легкими сучасними хабовими конструкціями про їх стійкість при правильному встановленні, для надскладних умов такі намети не рекомендуються.

 

По-друге, оскільки Wechsel Pathfinder UL призначений для використання за складних холодних погодних умов, всі сітчасті вставки намету закриваються додатковими шторками для збереження тепла. Для досягнення значної міцності на розрив (11 кг), тент має товщину ниток 40D (на відміну від надлегких наметів з товщиною ниток 15-20D) і силіконізоване покриття. А підлога намету і взагалі виконана з більш витривалого матеріалу Oxford Polyester 150D, 10 000 мм. в. ст.

 

Ну і по-третє, абсолютно всі намети Wechsel об’єднує зручність і комфорт використання. Кожен з трьох вентиляційних клапанів може відкриватись/закриватись не лише ззовні, а й зсередини, що передбачає три додаткових блискавки. Фіксатори клапанів мають алюмінієві вставки, які не деформують з часом на відміну від більш легких текстильних. Кожна з відтяжок має спеціальний сигнальний прапорець з кишенькою, куди зручно сховати ці самі відтяжки, коли намет не використовується. Під наметом проходить стабілізуючий пас, що допомогає тримати форму і збільшувати стійкість конструкції.

 

Ну і, з рештою, маючи корисну ширину 70 см і довжину 230 см, Wechsel Pathfinder UL є одним з найбільш просторих одномісних наметів на ринку. Тому робіть висновки чи вартує він своїх грошей і чи варто взяти додаткові 700 грам "на борт", якщо це збільшення ваги дає такі переваги основного спорядження.

 

4) Підзорна труба Vanguard Endeavor XF 60A

 

Незважаючи на те, що підзорні труби знайомі кожному ще з дитинства по фільмам і історіям про морські подорожі, в реальному житті мало хто тримав в руках справжню підзорну трубу, і ще менше людей розуміють відмінність між сучасними підзорними трубами і їх попередніми варіаціями, тому немає нічого дивного в тому, що підзорна труба Vanguard Endeavor XF 60A, встановлена на штативі Vanguard VEO 3+, цікавила відвідувачів чи не найбільше серед всієї нашої експозиції.

Найчастіше можна було почути вже знайоме нам питання: «А як далеко можна бачити в цю трубу?». Насправді в оптичні прилади можна спостерігати об'єкти на необмежених відстанях, в тому числі і споглядати за небесними тілами. Фактично тей простір, що ми бачимо неозброєним оком, ми бачимо і в підзорну трубу. Питання скоріше в тому, що ми хочемо розрізняти на певній відстані. І на питання, «Чи побачу я мішень після стрільби на відстані 200 метрів?», краще відповісти так: «Максимальне збільшення даної труби становить 45х. Уявіть собі, що Ви знаходитесь до мішені у 45 разів ближче. Чи змогли б Ви з такої відстані роздивитись її неозброєним оком?»

 

Але простіше було навести підзорну трубу на табличку з планом евакуації споруди, що знаходилась на відстані 80 метрів, щоб стало зрозуміло, що кратність 45х цілком достатня для більшості спостережень. Зрештою ми залишились задоволеними, що багатьом пояснили суть збільшення підзорних труб, а відвідувачі залишились задоволеними, що Вони все це побачили на власні очі.

 

5) Бінокль Vanguard VEO ED

 

Ні для кого не секрет, що більшість відвідувачів виставки – рибалки. І досить часто можна почути щось на кшталт: «Мені потрібен такий бінокль, щоб я бачив рибінспектора, а він мене не бачив». Звісно серед рибалок популярністю користуються компактні водозахищені моделі типу Vanguard Vesta 10x25 WP. Але для порівняння ми всім обов’язково радили оцінити саме модель Vanguard VEO ED, оскільки нам був вкрай важливий відгук про цю новинку.

І точно не було жодного відвідувача, хто залишився байдужим після знайомства з цією моделлю. Чоловіки, що розбираються в оптиці, чи принаймні користувались біноклями, відзначили високу чіткість зображення і зручність моделі. Приємно і корисно було почути, коли з першого погляду користувачі оцінювали якість оптики, і запевняли, що все те чим вони користувались раніше, не йде в порівняння з даним біноклем. Звісно Vanguard VEO ED не претендує на лаври олімпу спортивної оптики, проте з впевненістю можна сказати, що інженерам Vanguard таки вдалось створити видатний бінокль за розумні кошти.

 

До речі, невеличкий спойлер: разом з телеканалом Trofey.tv ми зняли коротке відео про бінокль Vanguard VEO ED, що в червні-липні буде транслюватись на цьому каналі. Наразі оглядове відео про виставку Ви вже можете подивитись на цьому телеканалі, де є також невеличка згадка і про нашу компанію.

trofey.tv

 

Графік випусків сюжета про виставку на телеканалі Trofey.tv :

Дата Час початку програми Назва програми
02.06.2021 21:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
03.06.2021 00:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
06:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
12:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
18:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
04.06.2021 03:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
09:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
15:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
21:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
05.06.2021 00:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
06:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
12:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
18:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
06.06.2021 03:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
09:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
15:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
21:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
07.06.2021 00:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
06:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
12:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
18:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
08.06.2021 03:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
09:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
15:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
21:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
09.06.2021 00:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
06:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021
12:15 SOBITIA_VISTAVKA_2021

 

Автор огляду: Авдєєнко Дмитро