Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Casa Si

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

 

Молода і амбітна компанія Casa Si

Заснована Германом Шауерхубером порівняно недавно, в 1998 році, компанія Casa Si має сьогодні власні виробничі потужності в Італії, Словаччині, Румунії та В'єтнамі, і входить в трійку найбільших європейських виробників сушарок для білизни, прасувальних дощок та іншого господарського приладдя для дому. Засновник Герман Шауерхубер і сьогодні продовжує обіймати посаду президента компанії і особисто дбати про розвиток і лідируючі позиції на Європейському ринку.

Вироблено в Європі - Ми любимо виробляти

Офіс компанії знаходиться в столиці Австрії, а значна частина продукції виготовлена в Європі, в тому числі і в Україні. Спостерігаючи за еволюцією того, як люди використовують речі вдома щодня, компанія створює Lifestyle-дизайн своїх товарів таким чином, щоб вони дійсно відповідали способу життя сучасного споживача. Компанія запатентувала багато винаходів в області дизайну продукції, які сьогодні можна зустріти тільки у виробах Casa Si.

Якість передусім!

Усі фабрики компанії пройшли аудит BSCI, а продукція виробляється під суворим контролем якості та відповідає визнаним у світі стандартам GS, EN, ANSI, FR, NL, тощо. Всі процеси виробництва підпорядковуються суворим виробничим правилам і відбуваються згідно погоджених інструкцій спеціально навченим персоналом. Цей контроль починається вже з точної перевірки всієї сировини, щоб уникнути будь-яких дефектів із самого початку, і триває аж допоки продукт не буде випущений у продаж. Впевненість в якості продукції підтверджується гарантією 2 роки на всі вироби компанії.

 

Розгорнути
Вгору