Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Gimex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

 

 

Who is Gimex?

Gimex має давні традиції виробництва високоякісного посуду з меламіну. Ці продукти гарантують, що Ви зможете сповна насолодитися всіма радощами кемпінгу, вечері на присадибній ділянці, чи подорожі на човні, не переймаючись тим, що з посудом треба поводитись обережно, щоб його не розбити. Адже посуд з меламіну надзвичайно міцний та стійкий до різного роду механічних впливів. Незалежно від того, чи це некваплива сімейна вечеря, інтимний сніданок для двох або вечірка на човні, Gimex пропонує колекцію тарілок, сервізів, склянок та столових приборів для задоволення ваших щоденних потреб.

Компанія Gimex була заснована в Німеччині в 1989 році. Накопичивши величезний досвід у виробництві посуду для кемпінгу, у 2022 році компанія об'єднала свої зусилля з великим голландським виробником товарів для туризму та кемпінгу VAHB BV, і відкрила офіс з розробки дизайну у Гільзе (Нідерланди), збагативши асортимент та оригінальність посуду. Оскільки компанія постійно йде в ногу з сучасними тенденціями та підтримує найвищі стандарти якості, - споживачам лишається насолоджуватись продукцією Gimex довгі роки.

Немає двох однакових відпусток, подорожей на яхті, чи однакового відпочинку в кемпінгу. Тому бренд Gimex орієнтований на різні потреби та стилі своїх цільових споживачів. За допомогою різних лінійок продукції Gimex намагається досягти цього і задовольнити максимум потреб.


Melamine and more!

Будучи лідером німецького ринку з виробництва меламінового посуду, компанія Gimex значно розширила асортимент продукції, та почала виробляти універсальні набори алюмінієвого посуду з антипригарним покриттям, які однаково зручно можуть використовуватись як для приготування їжі в квартирі чи будинку, так і в кемпінгових умовах. Весь посуд має феромагнітне дно для приготування їжі на індукційних плитах, знімні ручки, та підібраний таким чином, щоб його можна було компактно скласти, та взяти із собою на відпочинок.

 

Certification and Warranty

Посуд з меламіну ще з середини минулого століття увійшов в широкий вжиток європейцями. Проте й сьогодні залишаються противники використання меламінового посуду, мотивуючи це його шкідливістю. Дійсно посуд з меламіну не можна використовувати в мікрохвильовій печі і поміщати в нього продукти х температурою вище 85°. Проте ми нормально ставимось до того, що металевий посуд не можна поміщати в мікрохвильову піч, порцеляну, чавун, ножі, дерев'яний посуд та посуд з чистого алюмінію не рекомендується мити в посудомийній машині, в посуді з пластиковими ручками не можна готувати їжу в духовій шафі, а в пластиковий посуд не можна наливати окріп. Якщо дотримуватись правил користування - кожна річ буде безпечна, проте якщо ними нехтувати - то шкоду може нанести навіть найбезневинніші речі.

Вся меламінова продукція Gimex має найсвіжіші сертифікати якості 2023 року, видані Голландським органом безпеки харчових продуктів і споживчих товарів при Міністерстві сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Нідерландів, що засвідчують повну відповідність посуду Європейським стандартам якості і дозволяють його вільне розповсюдження та використання для харчових продуктів.

Виробник забезпечує 5-річну гарантію на весь асортимент меламінового посуду, та 2 роки гарантії на алюмінієвий посуд з антипригарним покриттям, підкреслюючи свою відповідальність і впевненість в якості своєї продукції.

 

Gimex - Serves Great Moments

 

Розгорнути
Вгору