Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Flonal

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

 

From the beginning until today

Це було в середині 1980-х років, коли Паоло Андреані разом з іншими професіоналами цієї галузі випала можливість заснувати компанію, що спеціалізується на виробництві алюмінієвого посуду з антипригарним покриттям. Сьогодні Flonal — це компанія з майже 40-річною історією, яка вдало поєднує технологію та якість,  досвід та еволюцію. Міцність і стійкість, які походять з минулого, стали можливими завдяки потужній управлінській і виробничій базі. Відтоді Flonal завоювала численні ринки по всьому світу, зберігаючи тенденцію постійного зростання.


Go forward!

Починаючи з 1985 року компанія Flonal стала еталоном у виробництві алюмінієвого посуду з антипригарним покриттям. Якість продукції та ретельне інвестування в технологічні інновації забезпечили тенденцію до зростання та авторитетну присутність на міжнародному рівні. В свою чергу конкуренція внаслідок розширення присутності компанії на нових ринках підштовхує до пошуку інновацій та оптимізації виробничого процесу.

 

Concept Made in Italy

На відміну від багатьох інших виробників, що лише прикриваються гучним словосполученням Made in Italy, компанія Flonal має власну фабрику площею 20 000 м2, розташовану у Фано (Італія), де здійснюються всі виробничі процеси, починаючи з відбору сировини, і до остаточної обробки продукту в усіх його деталях. Тут же знаходиться і офіс компанії, що забезпечує всі етапи від розробки дизайну до маркетингу і збуту продукції. Flonal вірить у свою концепцію гарантовану повністю італійським підходом, та інвестує в неї.

 

Ecological sustainability

Екологічність і безпечність продукції з самого початку є пріоритетом. Компанія розробила і впровадила антипригарне покриття на водній основі, що не містить шкідливих сполук перфтороктанової кислоти (PFOA) та нікелю. Всі матеріали підлягають повторній переробці, а окремі колекції посуду на 100% виготовлені з перероблених матеріалів, включаючи упаковку.

 

Pride and responsibility

«Знання про те, що люди в усьому світі користуються нашим посудом, є джерелом величезної гордості. Я вважаю, що сковорідка – це палітра художника, за допомогою якої господиня чи шеф-кухар створюють свої витвори кулінарного мистецтва, поєднуючи кольори, смаки та аромати. А це ще й велика відповідальність!»

Президент Паоло Андреані

 

 

Розгорнути
Вгору