Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Gabel

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Компанія GABEL була заснована в 1956 році лижником і професійним спортсменом Galdino Beltramello. Маючи колосальний досвід в розробці лижних палиць, компанія GABEL з успіхом застосувала його для виробництва трекінгових палиць і палиць для скандинавської ходьби. Безперервний розвиток нових продуктових технологій призвів до того, що GABEL зайняла лідируючі позиції на національному і зарубіжних ринках з дистриб'юторською мережею, яка охоплює більше 85 країн, в тому числі і Україну, і є найбільшим міжнародним гравцем в світі активного відпочинку та лижного спорту.

Якість і дизайн продукції GABEL, відмічені знаком «Зроблено в Італії», в поєднанні з високими експлуатаційними характеристиками зробили продукцію GABEL популярною у всьому світі. Кожен сезон ставить завдання для GABEL покращувати і розширювати свій і без того великий асортимент лижних палиць, трекінгових палиць і палиць для скандинавської ходьби, приділяючи особливу увагу інноваціям, дизайну і експлуатаційними характеристиками своєї продукції.

Компанія Gabel дуже грунтовно відноситься до кожного зі своїх напрямків, співпрацюючи з провідними організаціями в галузі, і беручи участь в розробці методологій. Стоячи біля витоків популяризації скандинавської ходьби в Італії, поряд з A.S.D. (Асоціація нових стежок), Падуанським університетом, і AIMEF (Італійська Асоціація Сімейних Лікарів), компанія Gabel брала безпосередню участь в якості технічного консультанта при доопрацюванні та вдосконаленні техніки занять і комплексу вправ по скандинавської ходьбі. Таким чином, можна не сумніватися, що купуючи палиці для скандинавської ходьби Gabel, Ви отримуєте правильний продукт, який здатний поліпшити результати занять і не нашкодити здоров'ю.

Відмінною особливістю палиць для скандинавської ходьби Gabel є їх мала вага і використання виключно найкращих матеріалів (алюмінієвий сплав ALU 7075-F56, 100% карбон, карбід вольфраму), які дозволяють зробити палиці одночасно і легкими і довговічними. Навіть в бюджетних колекціях застосовуються міцні замки-фіксатори з двома контурами затиску. Колекції розроблені таким чином, щоб деталі і аксесуари були максимально взаємозамінними. Оптимальний крій м'якого дихаючого ремінця-рукавички, необхідний нахил рукоятки і скошений ковпачок у формі чобітка сприяють формуванню правильної техніки скандинавської ходьби.

Розширена гарантія на всю продукцію Gabel становить 2 роки.

Розгорнути
Вгору