Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Vanguard

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

ACROSS THE WORLD

Міжнародна компанія Vanguard особливого представлення не потребує. Щодня сотні тисяч фотографів з усього світу покладаються на штативи, кейси, сумки та рюкзаки Vanguard. Десятки тисяч любителів активного відпочинку цінують преміальні біноклі, підзорні труби і приціли Vanguard, які наближають до природи і роблять хобі більш захоплюючими.

THE FUTURE STARTS HERE

Щодня, доводячи відповідність назві свого бренду, компанія Vanguard бореться з посередністю, впроваджує інноваційні технології і пропагує естетику дизайну, залишаючись найбільш передовим брендом товарів для фотографів, мисливців і любителів спостережень за природою.

NOT FOR ALL, BUT FOR EVERYONE

Через 35 років (компанія заснована в 1986 році), маючи офіси в багатьох країнах світу, компанія Vanguard, як і раніше, лишається сімейним бізнесом, і приділяє набагато більше значення якості, ніж кількості, що виражається одним із слоганів компанії: «Не для всіх, але для кожного».

Повне володіння процесом, від ідеї до реалізації готового продукту, дає незаперечні переваги. Завдяки тому, що Vanguard виробляє всю свою продукцію, що називається «In-house», тобто має власний R&D офіс і власну виробничу фабрику, компанія може оперативно реагувати на всі зміни ринку і пропонувати найбільш інноваційні продукти по найбільш конкурентними цінами, виключаючи посередників, і заощаджуючи на логістиці.

AWARD WINNING PRODUCTS

Підтвердженням всього вище сказаного є численні нагороди та премії в галузі дизайну, інновацій, і за найкраще співвідношення ціни і якості від найбільш значущих і авторитетних галузевих друкованих та інтернет-видань, і засобів масової інформації.

CUSTOMER FOCUSED

Однак найважливішим критиком для компанії залишається користувач. Зосередження уваги на людях, які продають і використовують продукцію Vanguard, є надзвичайно важливою частиною культури компанії. Саме орієнтація на потреби і бажання користувачів надихає Vanguard на створення продуктів з унікальними функціями, видатною надійністю і вражаючою ціною.

Компанія Vanguard неймовірно пишається своїм обслуговуванням і підтримкою клієнтів, забезпечуючи кращу гарантію на продукцію в своїй галузі.

Як один зі світових лідерів у виробництві товарів для фото/відео і спортивної оптики, Vanguard вважає своїм обов'язком відповідально ставитися до виробничого процесу, піклуючись і про своїх співробітників і про навколишнє середовище. Підтвердженням тому слугує отримання компанією всіх необхідних сертифікатів якості управління, безпеки та якості продукції, і захисту навколишнього середовища: ISO 9001, 9002 і 14001, а також TUV і UL, тощо.

Vanguard Certification

 

Розгорнути
Вгору