Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Technoline

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Маючи за плечима понад 30 років досвіду, центральний офіс у Берліні та філії в Азії та Франції, компанія Technotrade представляє свою продукцію під брендами Technoline та Nextime, і є лідером європейського ринку аналогових та електронних годинників, побутових приладів прогнозу погоди та контролю мікроклімату у приміщенні.

Сьогодні компанія активно розвиває технологію дистанційного контролю та оповіщення про ситуацію в будинку та навколо нього Mobile-Alerts. З встановленим мобільним додатком Mobile Alerts Ваш смартфон стає мобільним центром для віддаленого контролю, може отримувати та консолідувати інформацію від п'ятдесяти різноманітних датчиків, встановлених в будинку та в радіусі до 100 метрів від нього.

Метеоприлади Technoline вимірюють не тільки температуру і вологість, але також можуть контролювати якість повітря, і на основі алгоритмів співвідношення кліматичних параметрів показувати рівень комфорту, давати рекомендації щодо провітрювання приміщень, небезпеки виникнення плісняви ​​тощо. Кліматична обстановка в будинку значною мірою визначає стан Вашого здоров'я, впливає на рівень енергії, працездатність та настрій. Адже навіть у наш час мобільного інтернету та всепроникаючих знань, бути в курсі мікроклімату саме у Вашому домі можна лише за допомогою домашньої метеостанції чи термогігрометра.

Шикрой асортимент годинників, що включає дизайнерські, тематичні, класичні та технологічні моделі, задовольнить широке коло споживачів.

Будучи виробником технологічної продукції, Technoline щорічно удостоюється нагород від профільних видань за інноваційність та якість продукції.

Technoline Awords

Крім метеоприладів Technoline, компанія виробляє шикарні дизайнерські годинники під брендом Nextime, частина модельного ряду якого переходить у нішу більш масових товарів, і реалізується вже під брендом Technoline.

Вся продукція виробника відповідає встановленим європейським нормам, є довговічною та безпечною для здоров'я. Гарантія на товари Technoline – 12 місяців.

Розгорнути
Вгору