Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Opticron

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Компанія Opticron, заснована у Великій Британії в 1970 році, спочатку і по сьогоднішній день є сімейним підприємством з більш ніж 50-річним досвідом роботи в галузі спортивної оптики. За цей час компанія задовольнила і перевершила потреби десятків і сотень тисяч людей, які шукають якісні біноклі, монокуляри, підзорні труби або аксесуари до них, які зроблять можливим та подвоять задоволення від заняття улюбленою справою, хобі чи захопленням. Незалежно від віку, бюджету, досвіду чи потреб, компанія Opticron завжди прагне надавати споживачеві найкраще поєднання якості, асортименту, цінності та стандартів обслуговування клієнтів.

Девіз компанії “Smaller, Lighter, Brighter, Sharper” (Компактніше, Легше, Яскравіше, Чіткіше» є рушійною силою для створення компактних та легких оптичних приладів, які компанія пропонує споживачеві. Розроблені та спроектовані для задоволення потреб часто найбільш вибагливих клієнтів, які щодня активно користуються своєю оптикою, біноклі, монокуляри та підзорні труби Opticron мають надзвичайно широкий спектр застосування для того, щоб кожен міг володіти оптичним інструментом, придатним для його кола завдань.

Якість та цінність є двома основними рушійними факторами, що визначають успіх компанії. Саме тому частина продукції виробляється виключно в Японії. Поряд з якістю та цінністю, інновації є ключовою частиною філософії компанії. Opticron пропонує своїм клієнтам передові рішення в міру того, як змінюються технології та вимоги до оптики. Opticron стала першою компанією за межами "великої європейської трійки", що випустила в 1995 році бінокль із призмовою конструкцією Roof і мінімальною дальністю фокусування менше 2-метрів. Компанія Opticron стала першопрохідником у розробці підзорних труб для подорожей зі змінними та знімними окулярами. На сьогоднішній день компанія Opticron пропонує найширший асортимент якісних компактних і повнорозмірних монокулярів серед усіх компаній, що працюють у галузі. Ще одним прикладом інновацій є надлегкий корпус 32-мм бінокля Traveler BGA. Перша модель, представлена ​​в 2003 році, важила менше ніж 380 г, вона і досі залишається найлегшим інструментом такого типу!

І справа не тільки в тому, як виглядає новий оптичний інструмент, або як ним керувати, а й у тому, наскільки добре він поводитиме після того, як його залишили під дощем, витягли з рюкзака при 40-градусній спеці або взимку у -20°C, коли все замерзло. Устаткування Opticron спроектоване та виготовлене для роботи в будь-яку погоду і при належному догляді та періодичному обслуговуванні залишатиметься у строю протягом усього життя.

Маючи стільки років у бізнесі, компанія Opticron визнає, що інколи щось може піти не так, проте точно знає, як упоратися з цим, коли це станеться. Будь то випадкове пошкодження, або виробничий брак продукту, команда техніків, проведе діагностику та ремонт вашого обладнання, заміну зламаного наочника, або навіть повне переналаштування оптичної системи. Ви можете відправити свою продукцію для обслуговування безпосередньо, або через авторизовану дилерську мережу в будь-якій точці світу. Компанія Opticron надає до 30 років гарантії на свою продукцію.

 

Розгорнути
Вгору