Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Mactronic

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Історія бренду Mactronic походить від 1980-х років, коли Чеслав Моцек (Czesław Mocek) створив компанію з виробництва та продажу ліхтарів. Протягом наступних 30 років компанія стала найбільшим польським та одним із найбільших європейських виробників освітлювального обладнання преміум-класу призначеного як для професіоналів (правоохоронні органи, служби екстреного реагування, військові підрозділи та сили спеціального призначення), так і для активних користувачів та спеціалістів (туристів, велосипедистів, спортсменів, автослюсарів та майстрів різних професій).

З самого початку і до цього дня компанія прагне постачати найбільш інноваційні продукти преміум класу, що ідеально відповідають різноманітним потребам споживачів. На даний час широкий асортимент включає понад 500 моделей, серед яких багато ліхтарів є власними промисловими розробками компанії.

Кожна новіша модель ліхтарика, або досконаліша система освітлення створюється, щоб максимально задовольнити потреби користувачів. Саме тому конструкторська група компанії є  її ключовим підрозділом, що відповідає за розробку запатентованих технологічних рішень. У найближчі 5 років компанія планує виробляти весь асортимент продукції на польських потужностях, де вже сьогодні серійно виготовляються найскладніші та найвідповідальніші зразки освітлювальної техніки.

Компанія Mactronic є постійним членом із правом голосу престижної організації PLATO (Portable Lights American Trade Organization), що об'єднує виробників портативних освітлювальних приладів зі світовим ім'ям. Результатом діяльності організації стало впровадження нового, більш жорсткого стандарту оцінки характеристик ліхтарів ANSI/PLATO FL 1. Ліхтарі Mactronic тестовані відповідно до міжнародного стандарту ANSI/PLATO FL 1. Вся продукція проходить процедуру оцінки відповідності основним європейським стандартам і директивам, і директиві RoHS, що обмежує наявність шкідливих речовин, зокрема.

Щорічно компанія продає понад 250 000 ліхтарів у Польщі та за кордоном. Географія продажів шириться від Євросоюзу до Нової Каледонії, а віднедавна продукція Mactronic представлена ​​також і в Україні. Термін гарантії на всю продукцію становить 5 років.

"Trusted By Pros" говорить дивіз компанії - "Довіряють професіонали"

 

 

Розгорнути
Вгору